لباسکار یکسره

لباسکار یکسره مناسب مشاغلی است که دارای فعالیت بدنی زیاد هستند. نوع دوخت یک تکه‌ لباسکار یکسره، بدن فرد را به صورت کامل پوشش می دهد و مانع از کثیفی لباس شخصی درحین انجام فعالیت های مختلف می‌شود.

رنگ بندی

7 روز هفته

24 ساعته

امکان تحویل

با پست و تیپاکس

ضمانت

اصل بودن کالا

امکان

پرداخت در محل

تبلیغ کنید تا دیده شوید

لباسکار یکسره تبلیغاتی

لباس‌ کار یکسره یکی از انواع لباس‌کار است که در اکثر محیط‌های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع لباس کل بدن فرد را پوشش می‌دهد و از خطرات احتمالی محیط کار جلوگیری می‌کند. لباس کار یکسره زیپ و دکمه‌هایی مخفی دارد تا بر روی وسایلی که افراد با آن‌ها سرو کار دارند خراش ایجاد نکند. لباس‌ کارهای یکسره از جنس‌های مختلفی چون پنبه، پلی‌استر، فلامینت و ویسکوز تولید می‌شوند.

نکاتی درباره لباسکار یکسره

 لباسکار یکسره به دلایل زیادی اهمیت دارد و استفاده از آن در محیط‌های کار ضروری است. در واقع استفاده از این نوع لباس در سازمان‌ها یک نوع اقدام ایمنی برای کارکنان و کارگران است. چرا که لباس‌کار یکسره قدرت و ایمنی لازم را برای مبارزه با موقعیت‌های غیرمنتظره به کارکنان می‌دهد. در ادامه دلایل استفاده از لباس‌کار یکسره را بیان می‌کنیم.

 • حفظ ایمنی کارکنان در برابر خطرات جانی که در محیط‌های کاری وجود دارد.
 • ایجاد نوعی حس مسئولیت‌پذیری در کارکنان
 • استفاده از لباس‌کار یکسره به‌نوعی منظم و یکدست بودن کارکنان در یک مجموعه را نشان می‌‌دهد و آن‌ها را متحدالشکل می‌نماید.
 • با درج لوگوی مجموعه بر روی لباس‌کار یکسره، کارکنان به تبلیغ شرکت موردنظر می‌پردازند.
 • با استفاده از لباس‌کار یکسره با رنگ خاص، کارکنان هر مجموعه از افراد دیگر به‌راحتی شناسایی خواهند شد.
 • پوشیدن لباسکار یکسره بسیار راحت است زیرا تنگ نیست و مانع از حرکت بدن نمی‌شود. لباس‌کار یکسره برخلاف لباس‌کار دو تکه باعث ایجاد ناراحتی در هنگام کار برای فرد نخواهد شد.
 • این لباس را می‌توان روی لباس‌های دیگر پوشید به همین دلیل بسیار محبوب و رایج است.
 • این لباس‌کار فرد را در برابر آلودگی‌ها و کثیفی‌های محل کار محافظت می‌نماید. به عنوان مثال اگر کارکنان در محیط کار با روغن یا ماشین‌آلات سرو کار داشته باشند با پوشیدن این لباس می‌توانند از خود در برابر آلودگی‌ها محافظت کنند.
لباسکار دوبنده و یکسره

خصوصیات کلی لباسکار یکسره

لباسکار یکسره با توجه به نوع شغل شما و اهدافی که از آن انتظار دارید باید دارای ویژگی‌هایی باشد. در ادامه ویژگی‌هایی که یک لباس‌کار یکسره باید داشته باشد را بیان می‌کنیم.

هماهنگی با محل کار

 یک لباس‌کار مناسب باید دارای ویژگی‌هایی متناسب با محیط و شرایط کار باشد. اگر محیط گرم یا سرد است باید میزان ضخامت لباس‌کار یکسره بر اساس آن انتخاب شود. اگر شغل شما به گونه‌ای است که باید همواره از ابزارآلات مختلف استفاده کنید باید لباسکاری را انتخاب نمایید که دارای جیب باشد. لباس‌کار یک تکه یا یکسره باید با شرایط و محیط کاری شما سازگار باشد.  

راحتی لباس کار

یک لباسکار یکسره باید به‌گونه‌ای طراحی شود که کارکنان با پوشیدن آن احساس راحتی کنند و آن‌ها را در حین کار محدود نکند. تناسب و راحتی در لباسکار یکسره در محیط‌های‌ کاری گوناگون به‌ویژه مشاغل صنعتی بسیار مهم است. زیرا اگر لباس‌کار یکسره راحت باشد کارگر اجازه حرکت آزادانه‌ای خواهد داشت و این موجب می‌شود بازدهی بهتری داشته باشد. در واقع لباس کار باید کاملاً سایز  فرد استفاده‌کننده آن باشد.   

طرح و رنگ لباسکار یکسره

انتخاب لباسکاری دارای طرح و رنگ مناسب با محیط کار بسیار اهمیت دارد. در بسیاری از مشاغل به‌دلیل خطرات ناشی از نور کم باید از لباس‌‌کارهای دارای نوار شبرنگ استفاده شود. لباسکار یکسره برای نگهبانان محیط زیست باید دارای رنگی مشابه با محیط‌کاری آن‌ها باشد تا بتوانند استتار بهتری داشته باشند. در مورد مشاغل صنعتی نیز رنگ لباس کار یکسره نشان‌دهنده بخش‌های مختلف یک کارخانه و نیز سلسله مراتب کارکنان آن است. کارکنانی که با مواد اسیدی و رادیواکتیو سر و کار دارند باید از لباس‌های یکسره‌ای استفاده کنند که بدون منفذ و یکپارچه باشند. همچنین لباسکار این افراد باید همراه با کلاه، دستکش و کفش مخصوص از جنس خاص و غیر قابل نفوذ باشد.

لباسکار یکسره

مزایا و کاربرد لباسکار یکسره

استفاده از لباسکار یکسره مزایای زیادی دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • حفاظت در برابر آتش: برخی از لباس‌های کار یکسره جنسی نسوز و ضد آتش دارند که برای محیط‌های که احتمال خطر آتش‌سوزی در آن‌ها وجود دارد به کار می‌روند.
 • حفاظت در برابر مواد شیمیایی: بعضی از لباس‌کارهای یکسره از پوشش‌های مقاوم در برابر مواد شیمیایی تولید می‌شوند.
 • حفاظت در برابر گرد و غبار و آلودگی: برخی از لباس‌کارهای یکسره دارای بسته شدگی مناسب در نواحی مانند مچ و گردن هستند که مانع از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل لباس می‌‌شوند.
 • ایجاد پوشش از سر تا پا: لباس‌های یکسره طراحی یکپارچه‌ای دارند و تمام بدن را از سر تا پا می‌پوشانند. پوشش یکسره، کارکنان را در برابر خطرات محیط کار محافظت می‌کند.
 • حفاظت در برابر برق گرفتگی: لباس‌‌کارهای یکسره‌ای طراحی شده‌اند که در برابر الکتریسیته عایق کامل هستند و مانع از برق‌گرفتگی کارگران می‌شوند.

ویژگی‌هایی که لباس کار یکسره مردانه باید داشته باشد

 • اگر در محیطی کار می‌کنید، که همواره با مواد قابل انفجار، اشتعال، مسموم کننده و گرد و غبار سر و کار دارید، لباس کار نباید به‌صورت جیب‌دار و لبه‌دار و یا دمپا شلوار تا زده شده باشد. زیرا امکان دارد مقداری آلودگی در لبه و چین‌های لباس باقی‌‌بماند.
 • استفاده بر چسب‌های روی لباس و نیز سایر مواد و تکه‌های قابل اشتعال همراه با لباس، در محیط‌هایی که خطر حریق و انفجار وجود دارد، کاملا ممنوع است.
 • لباس کار باید کاملا متناسب با بدن، اندازه و سایز افراد باشد. اگر در نزدیک ماشین‌آلات مشغول به‌کار هستید و یا با ماشین کار می‌کنید، باید لباس کاملا پوشیده بوده و دارای پارگی نباشد. در چنین شرایطی لباس باز یا به اصطلاح تیشرت کارگری اصلا توصیه نمی‌شود.
 • کارکنانی که با مواد رادیو اکتیو، اسیدی یا مواد مضر و خورنده سر و کار دارند، لباس کارگری باید یکپارچه و بدون منفذ و متناسب با نوع موادی باشد، که با آن در محیط کار در ارتباط هستند. در مواردی هم باید علاوه بر لباس از کلاه، دستکش و کفش، که غیرقابل نفوذ برای مواد مضر باشد استفاده کنند.
 • چنانچه به‌دلیل شرایط کاری، کارکنان مجبور باشند به‌صورت مستمر آستین خود را بالا بزنند، باید از لباس کار آستین کوتاه یا همان تیشرت کارگری استفاده کنند. اگر بنابر شرایط کاری افراد، لباس فرم آن‌ها باید به‌صورت بارانی (پالتویی) و دارای کلاه باشد، جنس کلاه باید از پارچه‌ای ضدآب همراه با آستری نخی، که قابل استفاده برای مناطق معتدل است انتخاب شود. برای مناطق سردسیر نیز کلاه لباس کار را از جنس پشمی تولید می‌کنند.

 باشید.

لباسکار یکسره

اگر شغل شما جزء مشاغل سخت محسوب می‌شود و می‌خواهید به بهترین شیوه ممکن، از سلامتی خود در حین کار محافظت کنید، توصیه ما این است که از محصولات  پوشاک صنعتی کساء دیدن کنید. این شرکت سال‌هاست که در زمینه عرضه انواع لباس‌ کار دوبنده و تی‌ شرت تبلیغاتی، با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب و بسیار منصفانه فعالیت می‌کند. مناسب‌ترین انتخاب را با توجه به سلیقه و نوع فعالیت خود داشته باشید. 

لطفا برای اطلاع از کیفیت و قیمت انواع لباس کار تبلیغاتی به صورت عمده با 10 10 50 66 021 تماس بگیرید.

قیمت لباس کار یکسره

قیمت لباس کار یکسره به عوامل گوناگونی چون قیمت و جنس پارچه و هزینه دوخت آن بستگی دارد. تولیدی لباس‌کار سعید تلاش می‌کند تا لباس‌‌کار‌های مختلف را با بهترین پارچه و جنس‌های موجود در بازار تولید نماید. تولیدی کساء با داشتن مجموعه‌ای از خیاطان باتجربه سعی دارد تا لباس‌های کار را با قیمت مقرون به‌صرفه‌ای به مشتریان خود ارائه دهد. 

لباسکار دوبنده و یکسره

محصولات مشابه

کاپشن و شلوار

کاپشن و شلوار

انواع کاپشن و شلوار تبلیغاتی در رنگ بندی و سایز بندی دلخواه برای موسسات، شرکت ها، سازمان ها و کارخانه ها.

کاپشن تک

کاپشن تک

انواع کاپشن تک تبلیغاتی در رنگ بندی و سایز بندی برای موسسات، شرکت ها، سازمان ها و کارخانه ها. امکان درج لوگو سازمان به سفارش شما.

لباس کار دوبنده

لباس کار دوبنده

لباسکار دوبنده تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه ها برای فصول معتدل و گرم که می‌توان آن را با تی شرت یقه دار جودون ست کرد و یک ست لباس کار خنک و شیک داشت.